O CStudios Software House

CStudios Software House specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu  zaawansowanych systemów informatycznych. Naszą ofertę adresujemy głównie do firm i organów administracji publicznej.

Rozpoczynając współpracę z naszym klientem zawsze stawiamy sobie pytanie: jakie rozwiązania powinniśmy proponować, by klient mógł osiągnąć wybrany przez siebie cel? jak najlepiej wykorzystać już istniejącą infrastrukturę informatyczną, by nie narażać klienta na niepotrzebne koszty? jakimi metodami wdrażać wybrane rozwiązania, by droga do celu była najkrótsza i najmniej uciążliwa?

Wiele lat doświadczeń nauczyło nas odpowiednio identyfikować i spełniać potrzebny klientów. Dlatego między innymi w przygotowaniu rozwiązań informatycznych stosujemy światowe standardy modelowania projektów i zarządzania nimi. Należą do nich PRINCE2 oraz Rational Unified Process. Dzięki nim dostarczane przez nas oprogramowanie jest optymalnie dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.

Docelową platformą dla rozwiązań informatycznych jest Microsoft.NET oraz MONO. W oparciu o tę platformę tworzymy większość aplikacji internetowych i standardowych aplikacji klienckich typu „desktop”. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu baz danych i administrowaniu nimi. Głównie wykorzystujemy do tego systemy zarządzania: Microsoft SQL Server, PostgreSQL oraz MySQL.

 

Firma powstała w roku 2005, jednak ludzie, którzy ją tworzą, mają wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu systemów i ich wdrażaniu. Brali udział w wielu projektach informatycznych tworzonych zarówno dla potrzeb biznesu, jak i organów administracji publicznej. Zdobyte przez nich doświadczenia z sukcesem przekładają się na jakość i niezawodność rozwiązań obecnie tworzonych przez CStudios Software House.